Nota Prawna

Niniejsze opracowanie ma charakter autorski, żadna z podanych technik, ćwiczeń, sugestii nie ma charakteru leczniczego, medycznego lub autoryzowanego przez lekarzy i ich prawnych zwierzchników.

Jeśli opis jest zgodny ze stosowanymi wcześniej, w czasie lub po upublicznieniu niniejszej publikacji ze “sztuką nowoczesnej medycyny” to prawdopodobnie dlatego, iż medycyna nowoczesna, psychologia bardzo często zapożyczają doświadczenie ze starszych przekazów.  Publikacja nie odcina się od doświadczeń i wiedzy współczesnej medycyny – zachęca nawet do korzystania z doświadczonych i wykształconych lekarzy, gdy jednak nowoczesna medycyna zawiedzie, należy samemu rozważyć zastosowanie rozwiązań, których naukowa medycyna dziś jeszcze nie rozumie.

Mimo, iż naukowo udowodniono już, zbadano i opisano różnice w typie komórek ludzkiego ciała prowadzących po kanałach akupunktury, dziś wielu lekarzy nadal nie ma o tym żadnego pojęcia, a wręcz reagują na tą informację agresywnie – jest to normalne. Gdy następuje zmiana głębokich przekonań – i rozpada się nasz iluzoryczny wzorzec pojawia się trauma, zjawisko to jest opisane w niniejszej publikacji. Z punktu widzenia autora, liczy się wyłącznie rezultat działań. Jeśli po zastosowaniu technik zawartych w opracowaniu nastąpi zmiana w wewnętrznym systemie człowieka to autor uznaje to wyłącznie jako “uzdrowienie” lub “cudowne uzdrowienie”, a nie “wyleczenie”.  Leczą bowiem lekarze, a Państwo uzdrawiacie się sami.

 

Autor zaznacza, że w  niniejszym opracowaniu mogą pojawiać się błędy, zaznacza również, że słownictwo użyte w opracowaniu może posiadać inne znaczenie, niż w dostępnej literaturze, jednakże są to tylko słowa, które zostały wyjaśnione w treści publikacji. Wszelkie prawa do treści są zastrzeżone, kopiowanie i prezentacja wymaga pisemnej zgody autora z podaniem źródła treści. Podane w treści przykłady zostały zaczerpnięte z wieloletniego doświadczenia autora w pracy z ludźmi, jeśli znajdujecie Państwo w nich ukryte rozwiązania – niech będzie to dobre dla Państwa.

Oczywiście ze względów prawnych wszelkie działania podejmujecie Państwo na własną odpowiedzialność i ryzyko bez możliwości kierowania jakichkolwiek roszczeń w stosunku do właściciela strony i uczestników zajęć. Jeśli nie akceptujecie powyższego – proszę o opuszczenie strony. Korzystanie ze strony i zajęć w jakiejkolwiek formie jest równoznaczna z akceptacją umieszczonej powyżej informacji. Życzę miłej lektury i do zobaczenia na zajęciach!

Strona może korzystać z plików cookies, choć nie została przez nas do tego celu zaprogramowana. Jeśli Twoja przeglądarka korzysta z plików cookies mimo to – zawszcze możesz zwrócić się do producenta przeglądarki z prośbą o wyjaśnienia. Jesli ktokolwiek odpowie – będziemy zdziwieni.