Co to jest nasz System?

System to nasze życie, a skrawek Systemu to my sami, nasze ciało, nasza dusza, nasz intelekt, nasza rodzina,  firma w której pracujemy, choroba która nas dotyka, zdrowie i wszystkie inne rzeczy, które dzieją się z nami. Plemiona Afrykańskie, nie posiadające sztywno przypisanych wierzeń oraz ludzie otwarci dawno temu już zauważyli, że istnieją pewne zależności. Jeśli w pewnej części Systemu wydarzy się coś, pozostała część w jakiś sposób zareaguje.

Jest to banalnie proste i dla każdego oczywiste jednakże nagminnie ignorowane. Jeśli w dziesięcioosobowej firmie, która  funkcjonuje na rynku parę lat zabraknie nagle jednej z osób – firma starając się utrzymać  na rynku podejmie działania, wprowadzi zmiany i powstanie jej nowy obraz (podobny jak poprzedni lub inny). Jeśli umiera lub rodzi się nowy domownik, gdy występuje jakiekolwiek istotne zdarzenie, cały System reaguje automatycznie zasilany jednym i tym samym – Energią Życia.

System niczego nie ocenia, On po prostu adoptuje się do sytuacji i trwa dalej lub się przemienia. Zależności  te działają na każdym etapie naszego Systemu, oczywiście System ten może być skomplikowany, prostszy, przepełniony naszym szczęściem lub bólem.  Czynników jest wiele. Szamani, uzdrowiciele, wizjonerzy, Taoiści, rdzenne plemiona Afryki i inne społeczności rozwinęły wiedzę i sposób w jaki można dokonać niewielkich zmian w funkcjonowaniu naszych Systemów. W Europie jednym z bardziej technik są Ustawienia Systemowe lub inaczej Ustawienia Rodzinne.

Warto zauważyć, że stosuje się też tzw. Ustawienia Biznesowe (operacje na systemie firmy), najczęściej przy wyborze partnerów biznesowych, fuzji firm, podejmowania istotnych  decyzji na wielką skalę. Prace te, ze względu na naszą kulturę (nie dopuszczającą takich rozwiązań) prowadzone są zazwyczaj bez rozgłosu. Autor niniejszego opracowania wykonywał  warsztaty i zlecenia dla największych polskich banków, wielkich koncernów paliwowych. Wyobraźcie sobie Państwo przerażenie klientów Banku, gdy wiedzą oni, że Bank podejmuje ważne decyzje korzystając z takich usług!

Nawet niewielka zmiana funkcjonowania naszego Systemu może mieć wielki wpływ na Państwa życie. Odblokowanie naturalnego przepływu Energii może rozwiązać wiele problemów w pracy, wiele problemów w rodzinie i bardzo wiele problemów w naszym życiu.
Nawet podejrzenie działania Systemu dzięki Ustawieniom Systemowym da Państwu wielki wgląd w Wasze życie.

Dlaczego zatem nie spróbować? Ustawienia Systemowe dają Państwu na pierwszym etapie możliwość zapoznania się z nimi jako Obserwator (również jako “obserwator bierny” – podglądacz). Nie wymagają przeszkolenia, nie wymagają żadnej wiary, wielkiego wysiłku, natomiast wielu z nas przekonało się, że skutecznie zmieniają i polepszają ludzkie życie.